Pasja, wiedza i doświadczenie to trzy filary naszej działalności. Współpracując z nami masz pewność, że Twój projekt będzie dopieszczony w każdym aspekcie. Tworzymy stronysklepy internetowe, prowadzimy social media oraz zapewniamy wszelkie materiały reklamowe. Poznaj nas i naszą ofertę.

Obserwuj nas
InstagramFacebook

© Copyright 2024 eFlamingo.

Strony www

Strony www

Masz 1 sekundę, aby zatrzymać uwagę Klienta. Twoja strona jest wizytówką w sieci. Z nami stworzysz jej najlepszą wersję. Zapewniamy zaprojektowanie witryny od A do Z, uwzględniając przedstawioną przez Ciebie wizję i Twoje potrzeby biznesowe. Współpraca rozpoczyna się od ustalenia Twoich potrzeb, a kończy na pełnym wdrożeniu strony internetowej.

Wiemy, jak ważne są detale, dlatego gwarantujemy, że stworzona przez nas witryna będzie:

  • szybka
  • intuicyjna
  • estetyczna
  • dobrze zbudowana pod kątem technicznym
Estetyczny design

Odpowiednie UX i UI strony zwiększa jej atrakcyjność i intuicyjność. To dzięki tym aspektom użytkownik zostaje na niej dłużej, co przekłada się na generowanie leadów sprzedażowych.

Łatwa edycja

Zarządzenie stroną stworzoną na CMS WordPress jest proste i intuicyjne. Z łatwością zamieścisz na niej dodatkowe treści albo stworzysz nową zakładkę samodzielnie.

Wyszkolimy Cię

Po zakończonym szkoleniu, znikną obawy dot. edycji, aktualizacji czy zarządzania stroną. Dostarczymy Ci materiały szkoleniowe w formie wideo, z których skorzystasz także w przyszłości.

Responsywność

Smartfony pochłonęły znaczną część naszej uwagi. Dlatego strona, którą stworzymy, będzie responsywna. Oznacza to, dostosuje się do rozdzielczości wszystkich urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Analityka strony

Dzięki narzędziom służącym do analityki dowiesz się, ile osób odwiedza Twoją witrynę i na której podstronie spędzają najwięcej czasu. Projektując dla Ciebie stronę internetową, podepniemy Google Analytics czy Google Search Console.

SEO

Skupiamy się na wynikach, dlatego dbamy o poprawność czynników wpływających na pozycjonowanie witryny. Jeśli nie jesteś pewien, czy treści, które nam dostarczysz są poprawne, pod kątem SEO, sprawdź zakładkę COPYWRITING i SEO.

Tworzenie stron WWW dla firm i marek osobistych

Tworzenie nowoczesnych, innowacyjnych stron internetowych to nasza misja. Twój sukces to nasz cel, dlatego stawiamy na to, aby każdy Klient, siedzący przed ekranem zareagował tylko w jeden sposób: „WOW!”. W swojej firmie stawiamy na partnerską współpracę, a słowo “niemożliwe” dla nas nie istnieje. Niezależnie czy działasz w branży kosmetycznej, budowlanej, prawniczej czy innej – damy radę.
Zadzwoń teraz
Strona typu OnePage

OnePage to witryna składająca się z jednej podstrony, na której zawarte są najważniejsze informacje o Twojej firmie. Układ witryny i jej struktura są proste i bardzo intuicyjne.

Dla kogo?

One Page to idealne rozwiązanie dla firm i biznesów, których działalność skupia się w trybie offline. Doskonała dla każdego, kto potrzebuje strony internetowej, która będzie przede wszystkim wizytówką i centrum informacji dla klienta.

 

Od 1600,00 zł netto

Strona typu Multipage

Firmowa strona, która może zawierać do 7 różnych podstron np. O nas, Kontakt, Portfolio, Jak działamy, Oferta itp. Struktura strony jest bardziej złożona niż OnePage, dlatego pozostawia większe pole do popisu.

Dla kogo?

Idealna dla wszystkich form biznesu niezależnie od ich wielkości. Z jej pomocą zbudujesz profesjonalny wizerunek marki. Tego rodzaju witryna pozwoli na przedstawienie firmowego portfolio czy odbytych realizacji u Klientów.

Od 2000,00 zł netto

Zaawansowana witryna

Zaawansowana witryna z dużą ilością podstron oraz rozbudowaną nawigacją. Możesz umieścić na niej wiele treści, materiałów i multimediów związanych z Twoim biznesem.

Dla kogo?

Taki rodzaj strony internetowej świetnie sprawdzi się dla większych przedsiębiorstw lub firm, którym zależy na przekazaniu dużej ilości informacji.

 

Od 3000,00 zł netto

Najczęściej zadawane pytania

Jest to zależne od wielkości projektu, zwykle 10 dni roboczych. Górna granica to zwykle 4 tygodnie.
Nasza praca to 3 etapy: wstępna wizualizacja, wdrożenie ustalonych potrzeb niezbędnych dla Twojego biznesu, końcowa wersja projektu. W trakcie każdego etapu rozmawiamy z Tobą i konsultujemy wykonaną pracę. Możesz wprowadzać własne uwagi i sugerować zmiany. Gdy wprowadzimy ewentualne poprawki, Ty otrzymujesz gotowy produkt.
Kwotę za projekt dzielimy na dwie raty, jedna 50% płatna przed rozpoczęciem pracy na projektem a druga po zakończeniu pracy na projektem.
Gdy strona będzie gotowa przeszkolimy Cię tak, byś nigdy nie miał problemu z edycją, aktualizacją czy zarządzaniem stroną. W razie potrzeby zapewniamy dodatkowe materiały wideo, z których możesz korzystać w przyszłości.